SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Zafira 2.0
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '18
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2000
ID e produktit :
190002
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Zafira 2.0,viti 2000,7 ulse ne gjendje shum te mir ska as ni defet 200.000 km

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbi
+38349162606
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »