SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:35
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
236,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
190004
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI A3 1.9 TDI ,, I REGJISTRUAR RKS FULL OPSION ..
POSEDON :: klimatronik dy zonale bord kopujuter 4 gjamat me rym .xenon bi xenon lleda para lleda mrapa goma te reja . VETURA. ESHT SHUM NE GJNDJE TE MIR
TEL ::: 044235234 Viber : +38344235234
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Bavaria Motors
Prizren
044235234
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »