SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF PLUS 1.9 TDI 2008 UNITED
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 00:38
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
190018
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF PLUS 1.9 TDI 2008 UNITED KARRIKAT ME NXEMJE, TEMPOMAT, LARJE DRITAVE,SENZOR PARKINGUT DHE TE SHIUT NE GJENDJE SHUME TE MIR I POSA ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN DHE HOMOLOGIM TE PAGUAR +38344842858

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mentor
044842858
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »