SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Meriva 1.7 CDTI - 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:33
Lloji :
Opel Meriva
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
156,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
190024
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Meriva 1.7 CDTI
Viti - 12/2008
74KW / 101PS
5 Ulse
156.000 km
Vetura me Dogan ( IM7 )

Auto Salloni Florenti
Tel ; 045 806 805 dhe Viber +377 45 806 805
Adressa : Çagllavic - Prishtinë
autosalloniflorenti@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Florenti
Prishtinë
045806805
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »