SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FIAT DUCATO 2.2 DIZEL ME KLIM RKS 7MUJ 2007
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Maj '18
Lloji :
Fiat Ducato
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2007
ID e produktit :
190031
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
FIAT DUCATO 2.2 DIZEL MULTIJET ME KLIM VITI 2007 I ARDHUR NGA GJERMANIA I DOGANUAR DHE REGJISTRUAR RKS 7 MUJ POSEDON ABS ESP GJAMA ME RRYM AIRBAG CENTRALL MZIK TMIR QELS ME TELEKOMAMD FABRIKOR ETJ +38345650220

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Eduart
Vushtrri
37745650220
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »