SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf VI 2.0 TDI Automatik DSG Viti 2009 103 Kw 140 Ps
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:49
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
163,503
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
190046
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf VI Automatik 2.0 TDI DSG Viti 2009 sapo Ardhur nga Gjermanija ne gjendje shume te mire Klime,Ulse me nxemje ,Tempomat,Alu felga ,Senzor parkingu para dhe mbrapa ,liber servizit 2 qelsa, kilometrat originall te garantuara 163 503 km per me shum info : 044384202 049598061
Informata rreth publikuesit
DIONI sh.p.k
Prishtinë
+37744384202
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »