SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Honda Shadow VT750
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '18
Lloji :
Honda
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
30,000
Motori (kubik) :
750.00
Viti :
1998
ID e produktit :
190049
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Honda shadow VT750 i modifikuar ne (BAGGER) motorri ësht i ardhur nga Anglia, ka doganen dhe homollogimin e pahuar servisin e sapokryer , vaj,filtera,kandila, dhe goma te reja

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »