SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 plus
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '18
Lloji :
GOLF VII
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
190052
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe sapo e regjistrua per her te par ne kosov vetura i ka te gjitha serviset e kryera

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »