SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Reno clio 1.4 benzin me klim Shum e mir
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill
Lloji :
Renault Clio
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
22,000
Motori (kubik) :
1400.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Radio
ID e produktit :
190090
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes reno clio ngjendje shum tmir regjistrim deri muajin e 8 .2018 vetura posedon klimfunksionale Motorri i punon shum mir Ka vozitje te mir Per me shum info 044 647 279 +viber
Perkthimi behet meniher blersit
Hipotek nuk esht
GJindet n prishtin
Informata rreth publikuesit
Negjat
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »