SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Golf 6 2.0 GTD TDI
Çmimi :
€11,900.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:40
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
215,984
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
190093
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Vw Golf 6
-Motorri 2.0
-Viti i prodhimit 10.2010
-GTD 170 PS
-Dizel
-Me dogan te paguar i pa vozitur ne Ks
-Drita robotike dhe drita LED
-Xenon
-Bi - Xenon
-Klimatronic
-Navigacion
-sd card
-cd player
-Pasqyret i palohen
-Touchscreen
-Fellne 18
-Interierin e zi
-Shume ne gjendje te mire
-Shume i rujtin si mrena ashtu dhe jashte
-Kontakti 044149990
Informata rreth publikuesit
AB
Ferizaj
044149990
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »