SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Passat 2.0 TDI DSG
Çmimi :
€13,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:40
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,593
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
190095
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Vw Passat
-Viti i prodhimit 10.2013
-Motorri 2.0
-Me dogan te paguar i pa vozitur ne Kosove
-Dizel
-Automatik tiptronik DSG
-Shpejtsi e vollon
-Komanda ne vollon
-Navigacion
-Lekure
-Ulset me nxemje
-Sd card
-Aux
-Drita LED para dhe mbrapa
-Xenon Bi-Xenon
-Tempomat
-Fellne
-Gomat e reja
-Perde xhami
-Full extra
-Shume ne gjendje te mire
-Shume i rujtun si mrena ashtu dhe jasht
-çmimi 13.500
-Kontakti : 044149990
Informata rreth publikuesit
AB
Ferizaj
044149990
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »