SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat Altea TDI DSG
Çmimi :
€11,900.00
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht
Lloji :
Seat Altea
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,254
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
ID e produktit :
190097
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Seat Altea
-Viti i prodhimit 2011
-Me dogan te paguar i pa vozitur ne Kosove
-Motorri 1.6
-Dizel
-Automatik Dsg
-Klimatronic
-Komanda ne vollon
-Fellne
-Shume ne gjendje te mire
-Shum i rujtun si mrena ashtu dhe jashte
-Çmimi 7.900
-Kontakti : 044149990
Informata rreth publikuesit
AB
Ferizaj
044149990
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »