SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Renault Trafic t29 dci100
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '18
Lloji :
Renault
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
241,077
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
190107
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Renault Teafic t29 dci100 viti:2005 , 1.9 disel ne gjendje te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Pajtim
Prishtinë
045430303
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »