SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 5 Plus TDI 1.9
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '18
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
190118
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 5 Plus.Ne gjendje te mir 4 goma te reja,i sapo regjistruar.Qmimi i diskutushem.Nr 044268064

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erlion
044268064
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »