SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel astra 1.7 cdti 2009 ecoflx
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:04
Lloji :
Opell
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2009
ID e produktit :
190119
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Opel Astra 1.7 cdti 6shpejtsi ekoflex viti 2009 vetura e sapo ardhur nga gjermania esht full posedon drita robot xenon karrika gjysem lekur me nxemje klima tronic senzor shiu pesedon dy qelsa liber servisi vetura esht ne gjendje perfekte Nr 044-406-206Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Golf
Besianë
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »