SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Vento 1.9 TD(I)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '18
Lloji :
VW JETTA
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1997
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
190121
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura, e cila eshte ne gjendje te rregullt, ka hargjime minimale 5 l/100 km. Vetura ka regjistrim deri ne fund te Nentorit 2018. Vetura nuk eshte hipotek.

Numri per kontakt: 049443207
Informata rreth publikuesit
Green
Prishtinë
+38649175183
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »