SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet citroen c3 pikaso
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '18
Lloji :
Citroen C3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,300
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2014
ID e produktit :
190123
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet citroen c3 pikasoPostuar nëpërmjet celularit. Per info 044/187-486. 045/492-735 wiber +37744/983-423
Informata rreth publikuesit
shpend
044/187-486. 045-492-735
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »