SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A4 1.9 Tdi 131 ps
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Prill
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
315
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
190162
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A4 ne gjendje t rregullt 1.9 Tdi me i tkuqeMe servisa te kryera me kohe Kilometrat te garanturaraPosedon. 4 gjama me rrym Central Locking Navigation Plus Ulse me nxemje

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Prizren
044339293
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »