SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 5 1.9 TDI I REGJISTRUAR RKS -06
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Prill '18
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
204,123
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Spoiler, Gjurmues
ID e produktit :
190179
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 5 1.9 TDI
KLIM
AIRBAG
ABS
DRITARE ELEKTRONIKE
ALO FELLGA
VITI I PRODHIMIT 29:08:2005 MODEL 2006
I REGJISTRUAR RKS 10 MUJ
SHUM I RUAJTUR DHE I MIRMBAJTUR
PER ME SHUM 045 209 616
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »