SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen C5 1.6 HDI Manuel ( Pa Dogan ) Ndrrohet
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:21
Lloji :
Citroen C5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2010
ID e produktit :
190193
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citroen C5 1.6 HDI Manuel Viti ne fund te 2009 80 Kw E Sa Po Ardhur Nga Franca Pa Dogan Navi Tmadh Satelitor Klimtronik Komand Ne Timon Tempomat Bord Kompiuter ABS Rrota Aliaxhi Mbyllje Qendrore Pasqyre Elektronike Cruise Control Radio CD Aux Alufellne 17 Xhama Dielli Me Te Gjitha Serviset E Kryer Per Me shum Mob: 049 344 001 - 045 581 075 Viber + 377 45 581 075

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sonni
Prizren
045581075
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »