SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
Opel Zafira 1.9CDTI
Çmimi :
€6,300.00
Kategoria :
Postuar :
20 Prill
Lloji :
Opel Zafira
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Gjurmues
ID e produktit :
190199
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Opel Zafira 1.9CDTI

VITI 2009
MANUAL 6 SHPEJTSI
KLIMA
7 ULSE
171500KM ME.LIBER SERVISI
GJENDJA SHUM E MIRE
ME DOGAN TE PAGUNE
đź“ž044771777
Informata rreth publikuesit
Auto Sallon Sara
Ferizaj
044 771 777
Magjistrale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »