SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Renault Scenic 2.0 b.
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '18
Lloji :
Renault Scenic
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2000
ID e produktit :
190235
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Scenic 2.0 benzin .
Viti i prodhimit 2000.
Pa dogan .
I Ardhur nga zvicrra para dy muajve .
Kilometra 20000-25000.
Ne gjendje te rregullt pune tip top .
I paqt si mrena dhe jasht i ruajtun .
Motorr te mir . Ecje te mir dhe komode . Kerr familjar .
Per me shum na kontaktoni ne numrin e tel. Ose viber +38649680392Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »