SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw crafter 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '18
Lloji :
Volkswagen Crafter
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2008
ID e produktit :
190241
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vw crafter 2008 i ardhur nga zvicra me 140000 km frigo xxl nr tel 044157333 dhe ipko.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »