SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 1.6 DSG bluemotion HIGHLINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Prill '18
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
ID e produktit :
190308
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 6 1.6 DSG bluemotion highline
Viti i prodhimit 2011
Kilometra te kaluara 190000
Vetura eshte model highline posedon :
Pulla ne vollan
Navigacion te madh
4 xhamat me pull
Pasqyret elektrike dhe me nxemje
2 qelsa
Abs
Esp
Karrikat highline alkantara
Fellne 16’ me goma te reja te M+S
Drita te mjegulles
Vetura eshte me te gjitha serviset e kryera
049354007
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »