SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A7 automatik - Viti i prodhimit 2011
Çmimi :
€26,500.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '18
Lloji :
Audi A7
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
207,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2011
ID e produktit :
190319
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi A7 automatik, viti i prodhimit 2011. Regjistrimi i pare ne RKS, vetura eshte full opsion. Ne gjendje shume te mire dhe ka 207.000 km te kaluara.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »