SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Peugeot SW 407
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '18
Lloji :
Peugeot 407
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
190427
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Peugeot SW 407 2.0 Dizell Manule. Posedon : Liber Servisi,Klim,Goma t reja t veres me fellne dhe t dimrit t reja. Full Panoram. Vetura eshte n gjendje t mir teknike. Per më shum kontektoni edhe n viber n t njejtin nr: +38344707663

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »