SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi 80 B4 (Limited Edition)
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '18
Lloji :
Audi 80
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1992
ID e produktit :
190439
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi 80 B4 (Limited Edition) Viti i prodhimit 1992Viti i motorit 19951.9 TDINgjyra e gjelbërt metalike. Xhamat me rrymëPasqyret me rrymëRadio me CD dhe AUX Fellnet si ne fotoRegjistrim deri dhjetor 2018Mundsi ndrrimi edhe me naj veture me te vogel automatik, shtoj edhe pare. +38344160425 (Viber + Whats App)

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »