SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes C220, modeli AVANTGARDE FULL PACKET
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '18
Lloji :
Mercedes C 220
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2014
ID e produktit :
190443
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Mercedes C220 e blere direkt ne Mercedes, e importuar nga Gjermania me date 8 prill 2018, viti i prodhimit 2014. Vetura posedon: 2200 kubik, kilometra te garantuara 122.000, manual me 6 shpejtesi, goma te reja, 2 pare fellne alumini njera pare ekstra per dimer, posedon ekranin e madh te modelit amg, kamere, sensor te fshesave te xhamit, sensor para dhe prapa, asistence parkingu(parkohet vete), intelegent light sistem, paralajmeron tejkalimin ose anash kalimin e mjeteve tjera, paralajmeron shkeljen e vijave rrugove, tregues te shenjave te komunikacionit, me nje fjale eshte full paket. Ndrrim nuk beje, ju lutem vetem bleres serioz.Cmimi i volitshem. Nr kontaktues +383 44154336
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »