SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL SIGNUM 2.2 DTI ECOTEC , ose nderrim me PIKAP
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '18
Lloji :
Opel Signum
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
190580
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura OPEL SIGNUM 2004 2.2 DTI ecoTEC, me mundesi nderrimi edhe me ndonje pikap.
Vetura eshte ne gjendje shum te mire dhe me shum opsione te mira si ulset me levizje motorike, komanda ne timon, xhama elektrik, ulset para me nxemse etj. Per me shume na kontaktoni.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »