SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a4 1.9 tdi
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '18
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
190627
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi a4 1.9 tdi viti 21.11.2001 regjistrim 11 muj manual 5 shpejtesi e servisuar gjithmon me rregull ne gjendje teper te mir dhe posedon klim tronik funksjonale airbag abs ulse nxemje esp gjama me rryme fellne goma t reja dimri e shum sene tjera.Vetura eshte shum e ruajtue si brenda edhe jasht dhe shpenzimet i ka teper te vogla tel 044 11 30 16

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »