SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 Vp 2002 1.9 thjesht
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '13
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
19064
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 4 i thjesht TDI 2002-sh 1.9 muzik tfort i ruajtur muzik tfort gjamat elektronik.asp.abs.arb.klim..etj. ne emrin tim personal.

049-570-157
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 414 735
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »