SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Citroen C4 1.6 Hdi 2oo7
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '18
Lloji :
Citroen C4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
207,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2007
ID e produktit :
190640
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Citroën C4 1.6 HDI 2007Shitet Citroen C4 1.6 hdi 2007 me 206.000km, veture personale dhe pronari i pare ne Kosove e ardgr nga Zvicra me te gjitha servisat e kryer ne Swiss Citroen Garage, nderrimi i Rrypit dhe pompes se ujit ne 170.000 km, Rrypi dhe pompa e te gjitha te porositura nga Garazha e citroenit ne Zvicer ku posedoj dhe fakturat dhe gjithqka tjeter, vetura posedon dhe librin e servisit, ka dy qelesa, Drita Led, Drita ne Interier etj, gjendje e perkryer arsyeja e shitjes eshte blerja e vetures tjeter, mund ta provoni dhe testoni ne cilindo automekanik, mund ta vizitoni dhe me mekanikin tuaj . Per me shume kontakto ne Viber ne nr 044 991 9951 vit regjistrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »