SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kombi t5 1.9 me klim 2006
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
15 Maj '18
Lloji :
Volkswagen Transporter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
190660
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kombi i doganuar 1100€ vetem doganan ka kushtu dhe i
Po sa ardhur nga gjermanija ne gjendje prefekt 1.9 tdi me klim gjamat me
Rrym pasqyret me rrym mbyllje qendrore me qels espe abs rrypin endrrum full servis 2 dyr mrapa goma te mira kuk per terheqje tel 045880880Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »