SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes golf 1.9 tdi rks 74kw 101 ps
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
27 Prill '18
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
24,800
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
190679
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 1.9 tdi ne gjendje shum te mir tek dhe optike posedonKlim tronikAbsCentralVollan 3Or kromiFellga me goma te reha vereEtjTel044196898 viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »