SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Wv T4 1.9
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '18
Lloji :
Volkswagen/VW T4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
190744
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
T4 1.9 2001 ne gjendje shum te mireI ardhur nga austriaMe te gjitha serviset e kryera dhe te garantuaraKm 14000 Goma te reja Pa dogan

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »