SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '13
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1987
Ekstra :
Xhama Elektrikë
ID e produktit :
19077
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf-2sh i ruajtur Rks 045-414-735 049-845-432
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 414 735
Fushkosov [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »