SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel corsa 2004
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '13
Lloji :
Opel 318
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
135,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
19082
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel corsa 1.0 benzin 2004 viti I rigjistruar 10 muj
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
DIJAMANT DPZ
Prishtinë
044 455 388
Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »