SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '13
Lloji :
Ford
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1991
ID e produktit :
19083
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
FORD EDS. AUTOMJET PER PASAGJER 1994 cm3
Ngjyra: Hiri Metalik
Te gjith te interesuarit te kontaktojn ne numrin e telefonit
Informata rreth publikuesit
Arber
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »