SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 807 2.0 - 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Prill '18
Lloji :
Peugeot 807
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
190891
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Peugeot 807 2.0 HDI - 2006 -Automatic Tiptronic -Sensora Parkimi -Klimatronic Sezonal -4 Gjama elektronik -Pasqyre elektronike -Ulse me nxemje -Navigation -Mundësi me 7 ulëse Në gjendje shum të mirë teknike dhe optike . Mundësi ndrrimi . Kontakt viber : +383 49 399 511

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »