SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw X3 3.0sd (35d)
Çmimi :
€14,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Qershor '18
Lloji :
BMW X3
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
191023
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw X3 - 3.0sd 210kw - 286 ps Vetura eshte e ardhur nga zvicra, posedon liber servisi me km e garantuara serviset e kryera gomat e reja etj. Vetura posedon : interier lekur e zezë, navigatiom, karrikat me memorie, senzora para dhe mrapa, senzor shiu, Dritat xenon bixenon , angel eyes Led, shtopat Led, dritat levizese,etj etj full opsion, cmimi i diskutushem. 044-888-051
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »