SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A3 2.0 TDI (S line) Quattro
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '18
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
181,000
Motori (kubik) :
20000.00
Viti :
2014
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
191043
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Auto Salloni Erber
Publikuar nga Ersan Dogani · 16 orë · Instagram ·
AUDI A3 2.0 TDI (S line) Quattro
Viti prodhimit:2014
Kapacitet:110kw
Karburant:Naft
Marshi:Manual/6 shpejtesi
Liber Servisit:PO
Timonin sport , komadant ne timon
Dritat LED para dhe mbrapa Dritat.BI XENON
Ulset:5
Senzorat e parkingut,fellne
Mobil:☏ +383 (44) 504 054
Prizren-Tirana,Kosovë
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »