SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 CRD
Çmimi :
€8,800.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Lloji :
Jeep Grand Cherokee
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
245,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
191115
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 CRD 2005 QMIMI 8800€
• AUTOMATIK 7 SHPEJTSI
• 4X4 - QUADRA DRIVE 2
• ULESET LEKURE DHE ME NXEMJE
• FELLNE ME GOMA TE REJA
• SENSORA PARKIMI
• TEMPOMAT
• XHAMAT COLOR
• I REGJISTRUAR RKS

TEL : 044 100 141
VIBER : +38344100131
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »