SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 206 CC kabriolet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '14
Lloji :
Peugeot Grizzly 3
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Kabriolet
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
80,000
Viti :
2002
ID e produktit :
19115
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Peugeot 206 CC kabriolet.
Vetura është në Prishtinë
Per me shume info ne :
Viber : +37744730990
044 730 990
Informata rreth publikuesit
Besart
Prishtinë
044730990
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »