SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat CC 2.0TDI 2010 DSG
Çmimi :
€12,600.00
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '18
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
191151
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat CC 2.0 TDI DSG F1 2010
Posedon: Shpejtesi ne timon, Nxemje ne karrika, Karrika me rryme, Sport-Comfort, Autohold, Senzora, Bixenon, Xhama te erresuar fabrikisht, Pasqyret me nxemje palosje dhe erresim, Senzora shiu, Navigacion RNS 510, Aux, 4 Gomat e reja, Te gjitha serviset e kryera ne gjendje perfekte.

044888650Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »