SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet kamijoni mercedes atego - 2008
Çmimi :
€16,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '18
Lloji :
Mercedes Atego
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
350,000
Motori (kubik) :
222.00
Viti :
2008
ID e produktit :
191175
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kamijoni mercedes atego -2008Ne gjendje shum te mir Me dogan te kryer si dhe servismimet e kryra

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »