SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zastava Fiqa
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '18
Lloji :
Zastava
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
98,000
Motori (kubik) :
750.00
Viti :
1983
ID e produktit :
191247
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet zastava fiqa , vitit 1983 , me 98000 km te kaluara , ruajture nga jashte , mbrenda dhe nga ana e motorit . 750 kubik . Vetura posedon edhe nje motore rezerv , nderuesin ( menjaqin ) , goma , xhama , rezervarin etj .. nr tel 044 541 595
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »