SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes veturen citroen c3 pikaso
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik '18
Lloji :
Citroen C3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2014
ID e produktit :
191262
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet citroen c3 pikaso viti 2014 180000 km 1.6 dizelPostuar nëpërmjet celularit tel. 044/187-486 dhe 045/-492-735
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »