SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf VII-2013-2.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Prill '18
Lloji :
GOLF VII
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
191275
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf VII ne gjendje shume te rregullt i ardhur nga Gjermania.Vetura ka doganen dhe rexhistrimin e paguar.

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »