SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes FIAT PUNTO jtd MultiJet
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '18
Lloji :
Fiat Punto
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
191277
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Fiat Punto 1.9 jtd MultiJet.
Vetura me vit prodhimi 2006, ngjyre te zeze metalike, marsh manual, diezel, 180,000 km te kaluara, te gjitha serviset, goma te reja me disqe alumini, klime, cd player, city drive, senzor parkimi para dhe mbrapa me distancer, mbyllje qendrore, interior me shtof, led pragu punto, regjistruar me RKS (regjistrimi i dyte ne Kosove ).

045469583
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »