SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes golf 4 1.9 tdi 74kw 101 ps rks
Çmimi :
€4,550.00
Kategoria :
Postuar :
1 Maj '18
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
24,800
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
191317
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 1.9 tdi ne gjendje shum te mir tek dhe optike posedonKim tronikAbsCentralGoma te rejaDy qelsaI servisum rrypi dhemzorEtj044196898 viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »